بزرگِ کوچک

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

به نظرم وقتی آدم بزرگ می شه، تنها تفاوتی که توی زندگیش به وجود می آید اینه که موقعی که سرما می خوره به جای خوردن قرص "سرما خوردگی کودکان" ، قرص "سرما خوردگی بزرگسالان" رو می خوره...

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
شهرزاد

من فکر میکنم که بزرگ شدن آدمها با بزرگ شدن خواسته هاشونه که معنی پیدا می کنه وگرنه آدمی که هنوز همون علایق دوره بچه گی رو داشته باشه هنوز یه بچه اس حتی اگر 100 ساله بشه!!!

Zeus

اولا ممنون که به من پس از مدت ها سر زدی و به من لينک دادی ثانيا ممنون که بهم لينک دادی ُ من هم بهت خواهم داد ثالثا من ائم بزرگ هايی را ميشناسم که با اينکه سرماخوردگی بزرگسالان می خورند هنوز بچه اند ُ اين در تئوری شما يک تناقض نيست؟

سورنا

سلام . يک تفاوت ديگر برقراری ارتباط با ديگران به راحتی خوردن آب است البته در کودکی. در حالی که بزرگترها هر چه بزرگتر می شوند برقراری ارتباط با ديگران برايشان به مراتب سخت تر می گردد. تفاوت ديگر در ارتباط با دنياست . معمولا بچه ها عاشق دنيا هستند و اين در حالی است که بزرگترها معمولا از دست دنيا می نالند. و بعضی ها هم مثل شخص بنده در آرزوی پرواز به سر ميبرند. در انتظار يه جمعه سرد زمستون . البته وقت غروب باشه بهتره . مثل يه کلاغ جدی بالام رو باز خواهم کرد. خواهم رفت . از اين سرزمين سراسر پوچ . من چرا هر چی نگاه ميکنم جز بيهودگی نميبينم؟؟